W przestrzeni yogaroom

Zapraszam Cię do studia Yogaroom, które jest moim drugim domem. Znajdziesz tutaj niezwykłą atmosferę starej zabytkowej kamienicy, zieleń pięknych drzew, ciepłe promienie słońca wpadające przez wielkie okna. Będziesz mógł/mogła delektować się smakiem i zapachem smakołyków w naszej przytulnej kuchni i spędzić czas w dobrym towarzystwie. Na sali do ćwiczeń znajdziesz pomoce, które pomogą Ci bezpiecznie wykonać pozycje jogi oraz wejść w stan odprężenia na poziomie mentalnym i fizycznym. W następstwie tego przywrócisz w sobie odczucie równowagi, wewnętrznego spokoju i właściwego kierunku działania. W praktyce jogi będę służyć Ci swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem.

Narzędzia i metody pracy

Ucząc sięgam po to co przynosi przestrzeń, połączenie, swobodę, miękkość, relaks, obserwację i zrozumienie. Wierzę, że dzięki tym jakościom możemy iść przez życie z większą lekkością, radością, klarownością i wewnętrzną siłą do budowania zdrowych relacji z tym co wewnątrz i na zewnątrz nas.

JOGA WEDŁUG METODY BKS IYENGARA

Charakterystyczne dla tej metody jest użycie bardzo dokładnych wręcz anatomicznych instrukcji oraz wielu pomocy do jogi. Celem jest przebudzenie do świadomości wszystkich komórek ciała oraz stworzenie warunków niezbędnych do przebywania w stanie równowagi zamiast napięcia i walki. Stan relaksu jest bowiem punktem wyjścia do wszelkiego dalszego rozwoju.